Успішна українська телеведуча Маша Єфросиніна часто ділиться з підписниками новими фото та відео, демонструючи цікаві моменти зі свого життя. Зірка оприлюднила оригінальний ролик на особистій сторінці в інстаграмі.

До слова Я вільна: Юлія Саніна показала нове татуювання – фото

Вихід Маші Єфросиніної після одужання

Як відомо, 18 грудня Маша Єфросиніна повідомила про те, що захворіла на коронавірус. З того часу зірка рідко ділилась інформацією про самопочуття, утім спростовувала будь-які фейкові новини про її важкий стан.

Днями телеведуча повідомила, що здійснила перший вихід у світ після коронавірусу, чим дала зрозуміти, що вже одужала. Маша Єфросиніна поділилась оригінальним роликом, де продемонструвала стильний образ.

Спочатку знаменитість постала перед камерою без макіяжу та з патчами. Її волосся було зав'язане у хвіст. Після того, як Маша закрила об'єктив долонею та відкрила його, то вже позувала в чорній кофтинці та трендовому синьому жакеті.

Вона випрямила волосся та розпустила його. Аутфіт Єфросиніної доповнював тонкий золотий ланцюжок з підвіскою. Look телеведучої завершив розкішний макіяж. Вона підкреслила очі чорними стрілками, а губи нафарбувала рожевою помадою. Під відео зірку засипали вітаннями з одужанням та компліментами.