Російська гастролерка MARUV не припиняє дивувати шанувальників своєю творчість. Завоювавши армію фанатів у країнах СНД зірка наважилася випускати російськомовні пісні під альтер-его Shlakoblochina. Співачка анонсувала новий проєкт лише кілька днів тому, а сьогодні, 6 березня, оприлюднила перший сингл "Новая сила киски".

Гаряче Дженніфер Лопес показала апетитні форми у купальнику: пікантне відео 18+

Пісня з'явилася на офіційному каналі MARUV у ютубі, а прем'єру вона анонсувала на офіційній сторінці в інстаграмі. Проте для Shlakoblochina вона вже створила власну сторінку, за якою стежать понад 8 тисяч користувачів. В інстаграм-сторіс співачка поспішила пояснити, що Shlakoblochina – це кардинально інший проєкт.

Там немає сенсу. Там просто тупо, весело, смішно і місцями вульгарно. Нічого спільного з MARUV він не має,
– аргументувала виконавиця.

Проте думка прихильників на таку розпусну творчість розділилася. Одні активно репостять трек у соціальних мережах та цитують вульгарний текст, інші ж не приховують свого розчарування: "Тролінг, не тролінг, але не варто було б перетворюватися в примітивний ширпотреб", "У порнороликах плануєш зніматися", "На жаль, вже за назвою було зрозуміло, що це якийсь третій сорт. Кудись не туди, Анно, йдете", "Сенс для деградуючого суспільства зійде".

Shlakoblochina – Новая сила киски: слухайте пісню онлайн

Що відомо про російську гастролерку MARUV?Колись учасниця "Голосу країни 4" Анна Корсун, а сьогодні всесвітньо відома співачка у жанрі електронної музики MARUV так і не спромоглася висловити свою позицію щодо російської агресії в Україні. Але значно красномовнішими є її вчинки.
Минулого року вона отримала нагороду MTV Europe Music Awards. Проте національною гордістю українців співачка не стала, адже отримала перемогу в російській номінації. Впродовж останніх років виконавиця гастролює Росією та славиться дружбою з російськими артистами, яких вона радо вітає з ювілеями у Москві.