Шанувальники Брітні Спірс занепокоєні станом співачки, оскільки останнім часом вона все більше уникає контакту з оточенням і почала рідше з'являтися на публіці. А після її госпіталізації у фанатів виникло чимало запитань до її близьких. На деякі з них нещодавно відповіла мати знаменитості Лінн Спірс. Про це повідомляє The Daily Mail.

Читайте також: Поп-діва Брітні Спірс планує завершити музичну кар'єру, – ЗМІ

За її словами, Брітні не виявляє великого бажання перебувати під наглядом лікарів у психіатричній лікарні, проте її змушують. Фанати запідозрюють, що за госпіталізацією їхнього кумира стоїть її батько Джеймі Спірс. Адже раніше в мережі ширилися чутки, що він контролює фінанси доньки, заборонив їй виходити заміж, а також вплинув на її відмову від медикаментів, приписаних психологом, через що її психічне здоров'я погіршилося. Тому цілком ймовірно, що він допоміг їй потрапити у лікарню.

Що відомо про стосунки Брітні Спірс з батьком? Попри негативні чутки, що ширяться мережею, у Брітні Спірс та її батька Джеймі дуже міцний зв'язок. Вона дуже цінує свого батька та хвилюється за нього. Так, у січні 2019 року співачка скасувала концерти через його погане самопочуття та реабілітацію після перебування в лікарні. Вона аргументувала це тим, що вона повинна бути поруч з ним після тривожних подій у їхньому житті. А пізніше стало відомо, що знаменитість потрапила у психіатричну лікарню. Як зазначалося, це було її особисте бажання, однак її матір, Лінн Спірс, своїми зізнаннями спростувала цю інформацію. А днями іноземні ЗМІ повідомили про намір Брітні Спірс завершити музичну кар'єру.