Знаменита модельєр стала запрошеною гостею на відкритті виставки темношкірих художників 1960 – 1980 років Soul Of A Nation. Світський захід пройшов днями у Лос-Анджелесі та об'єднав в одній залі чимало знаменитих людей.

Читайте також: Пологи Меган Маркл: кого народить, як виховуватиме та де житиме королівська сім'я

За інформацією Us Weekly, Тіна Ноулз вкотре віддала данину поваги королівській родині Великобританії та вкотре згадала про вагітну Меган Маркл. Як і під час церемонії вручення нагород Brit Awards-2019, мама Бейонсе виступила з промовою, в якій не приховувала свого захоплення від герцогині Сассекської.

Я вважаю, що вона красива, розумна, незалежна молода жінка. Вражає, що Меган отримала таку можливість і що вона є чудовим прикладом для наших людей. Це дійсно чудово!
– поділилась Тіна Ноулз.

Не меншими прихильниками Меган Маркл є й американське подружжя Бойонсе та Jay-Z. У лютому 2019 року пара своєрідно висловила подяку вагітній герцогині за престижну нагороду Brit Awards-2019, яка є британською версією Греммі. Тоді Бейонсе та Jay-Z не змогли приїхати до Лондона, щоб отримати статуетку в номінації "Найкраща іноземна група". Подружжя записало кількасекундне відео, на якому постало на тлі оригінальної інтерпретації картини: замість "Мони Лізи" був портрет Меган Маркл в короні з коштовностями.