Нове фото соліст рок-гурту традиційно опублікував у своєму Instagram. На ньому маленькі 5-річна донечка та півторарічний син невимушено позують на фотокамеру з гітарами, – Єві, схоже, перепав інструмент Жені Галича, а от Даниїл чудово вправився з іграшковою гітарою.

Читайте також: Женя Галич показав, як відремонтував автомобіль з дітьми: кумедні фото

"Любов – вона у всьому", – підписав миловидне фото артист.

В Instagram-Stories співак продублював фото, назвавши його: "Своїм найкращим ранком".


Донька Єва та син Даниїл Жені Галича

Коментарі не змогли втриматись від позитивних коментарів, підтримавши Галича у його словах. "Особливо любов до своїх дітей, – вона найсильніша", "Яка банда!", "Єва – копія Жені, а Данька – ваша! Два ангелики!", "Вже йдуть по татових стопах" – ці та багато інших захопливих коментарів залишають користувачі під фото в Instagram.

Нещодавно Женя Галич привітав свою кохану Валерію та матір спільних дітей з днем народження. Співак залишив в мережі неймовірні слова любові та подяки дружині.

Нагадаємо, що Женя Галич одружився на Валерії у 2009 році. Через чотири роки після весілля у них народилася перша донечка – Єва. А 24 квітня 2017 року у Євгена народився син. На початку цього року Женя Галич з'явився на церемонії премії "Viva! Найкрасивіші 2018" з "Міс Україна-2017" – 19-річною Поліною Ткач. Пара трималась за руки та обіймалась, однак коментувати будь-які чутки про роман пара відмовлялась.