Зі столицею України музиканта давно пов'язують особливі стосунки. І вже цьогоріч, 20 червня, на київському стадіоні "Динамо" анонсований чималий "движ".

Читайте також: На гурт "Антитіла" подали до суду, вимагаючи 1 мільйон гривень: несподівані деталі

Макс Корж рідко дає інтерв'ю – можливо, завдяки цьому і "залишається своїм". Про білоруського музиканта відомо небагато: відрахувався з універу, пішов в армію та прямо під час служби став... зіркою. З армії Макс Корж повернувся "Братиком тисяч" – завдяки хіту "Небо поможет нам", який розлетівся соціальними мережами.

Макс Корж – Небо поможет нам: дивіться відео

З того часу Макс Корж записав п'ять альбомів, зняв понад 20 кліпів, дав сотні концертів. А його фани збирають цілі бас-тури на концерти та вважаються наймасштабнішою фан-спільнотою на пострадянському просторі. При всіх своїх успіхах "малий" веде невибагливий спосіб життя. Як і раніше, записує близькі та зрозумілі всім треки. Макс, не змінюючи курсу, впевнено продовжує йти своїм шляхом, який, на даний момент, і веде його до футбольних стадіонів.

Макс Корж – Горы по колено: дивіться відео

Нещодавно у своєму інстаграмі Макс поділився фрагментом концертного відео з підписом: "Один з найбільш мурашних виходів. Згадалися 2 Мінськ-Арени та самий мурашний Київ після заборони!"


Концерт Макса Коржа

Нагадаємо, у 2016 році Максу Коржу офіційно заборонили в'їзд в Україну на п'ять років через концерти в анексованому Криму. Але в черні 2017-го суд у Києві скасував заборону СБУ, а згодом і сама служба відмінила своє рішення, бо "не виявила загрози національній безпеці в діях Макса Коржа".

У листопаді 2017 року співаку знову заборонили в’їзд в Україну – цього разу на три роки його "обмежила" Держприкордонслужба. Але вже через місяць заборону знову було знято, про що Корж сповістив, опублікувавши фото з Києва в Instagram.

А тепер – черговий візит. Вже завтра, 23 січня, розпочнеться продаж квитків на концерт, який відбудеться 20 червня у Києві.

Читайте також: Благодійний концерт гурту "Океан Ельзи": скільки грошей зібрано на допомогу