Режисером кліпу, у якому Мадонна закликає заборонити вільний доступ до вогнепальної зброї, виступив Джонас Окерлунд. У ролику зірка намагається привернути увагу до цієї проблеми на законодавчому рівні. Новий відеокліп вийшов на YouTube-каналі співачки у середу, 26 червня.

Читайте також: Мадонна почувається зґвалтованою після статті New York Times про неї

На початку відео з'являється попередження для глядачів про вміст сцен насильства. У сюжеті події розгортаються у нічному клубі, де всі відвідувачі були застрелені.

Це ваш сигнал до пробудження. Насильство зі застосуванням зброї непропорційно позначається на дітях, підлітках і маргінальних прошарках населення в наших громадах. Шануйте пам'ять жертв і домагайтеся контролю над зброєю. Зараз. Стань волонтером, жертвуй, простягай руку допомоги. Прокинься і наполягай на законі про безпеку зброї. Від цього залежать невинні життя,
– йдеться у підписі до ролика.

Madonna – God Control: дивіться відеокліп

Читайте також: Мадонна випустила новий кліп на пісню Dark Ballet: відео

До слова, напередодні Мадонна була запрошеною зіркою на фінал пісенного конкурсу Євробачення-2019 в Ізраїлі та спровокувала гучний скандал.

Під час концерту співачка порушила питання палестино-ізраїльського конфлікту: двоє танцівників поп-діви вийшли на сцену у вбранні, на яких виднілись відповідні прапори. При цьому артисти обіймались, що сприйняли як натяк на завершення конфлікту.