Поп -зірку, яка виступила також сценаристом і продюсером нової картини, підтримали на червоній доріжці виконавці головних ролей у фільмі.

Відтак, перед спалахами фотокамер продефілювали Еббі Корніш, Андреа Разборо, Наталі Дормер, Оскар Айзек і Джеймс Д`Aрсі. Картина розповідає історію Уолліс Сімпсон, двічі розлученої жінки, заради якої британський король Едвард VIII зрікається престолу.

“Коли виходила картина "Король Говорить" я дуже переживала тому, що мій проект і цей розповідають про майже однаковий період в історії. Я тоді вважала, що мій фільм може бути нікому не цікавим. Однак переглянувши його зрозуміла, що вони розповідають про події з різних сторін і успіх оскароносної роботи Тома Хупера лише збільшить інтерес до мого дітища”, - каже режисер фільму "W.E" Мадонна.

Дія фільму Мадонни відбувається у наш час та на початку 19 століття. Акторка Еббі Корніш виконала роль самотньої мешканки Нью-Йорка, яку несподівано зацікавлює романтична історія Едварда та Уолліс. Першими нову роботу знаменитої співачки змогли оцінити журналісти, які сприйняли його вельми критично.

Преса назвала картину "поганим жартом", "сміховинною" та "фальшивою". До слова кінопроект виконавиці не бере участі у змаганні за головний приз, його показали поза конкурсною програмою фестивалю. "Золотого Лева" у Венеції вручать 10 вересня.