Про це пише ізраїльське видання Нaaretz. Зазначається, що на сцені Євробачення-2019 Мадонна виконає дві пісні – популярний хіт і нову композицію.

Читайте також: Сексапільна ведуча Євробачення-2019 Бар Рафаелі показала відпочинок на Мальдівах: фото

Як повідомлялося раніше, організатори Євробачення-2019 вели перемовини з Мадонною щодо її виступу на фіналі. Ціна питання сягала півтора мільйона доларів. Проте в організаторів була одна умова для американської зірки – аби вона не виконувала нову пісню, яку присвятила політиці США. На що Мадонна не погодилася.

Згодом організаторам та співачці вдалося порозумітися. Мадонна пішла на поступки і погодилася не виконувати пісню з політичним змістом. Ціна її виступу на Євробаченні-2019 буде сягати одного мільйона доларів. Витрати на себе взяв канадсько-ізраїльський мільярдер Сильван Адамс.

У Тель-Авів Мадонна прибуде до Ізраїлю за кілька днів до шоу в супроводі групи з 160 осіб.

мадонна
Мадонна / Getty Images

Коли і де відбудеться Євробачення-2019?Півфінали головного конкурсу Євробачення в Ізраїлі заплановано на 14 та 16 травня, а фінал відбудеться 18-го травня. Востаннє Ізраїль приймав у себе Євробачення в 1979 та 1999 роках. У 2018 році перемогу здобула ізраїльська співачка Нетта Барзілай із піснею Toy. Україна цьогоріч не братиме участь в конкурс через скандал, який виник після перемоги співачки MARUV у Національному відборі.