"Люди реально пишуть тепер "привіт, з новим літом". Вони вітають так само, як і з Новим роком. Це приємно, що така тенденція, яке запровадило Люкс ФМ пішла в народ", - каже ведучий Люкс ФМ Слава Дьомін.

Грандіозна вечірка, які зазвичай влаштовує Люкс ФМ, зібрала тих, хто знає, як святкувати "Нове літо". Столичний пляж "Ольмека" вмістив усіх охочих зустріти новий сезон.

"Нові закоханості, нова романтика, нові пари народжуються зазвичай влітку, адже у людей з'являється вільний час закохатися один в одного нарешті. Тому це чудовий слоган і ми його підтримуємо", - кажуть гості вечірки гурт "Время и стекло".

Попри сильну зливу, танці продовжувались до самого ранку, і свято вдалося!

"Найцікавіше, що перший день літа ми зустрічаємо із дощем та грозами, але нас це не засмучує. Тим більш у перший день літа така чудова вечірка від Люкс ФМ, на якій ми отримали масу позитиву", - зізнаються гості вечірки гурт "Лавіка".

"Не вибираємо погоду, на концертах виступаємо і у хуртовину, дощ та сніг. У нас були такі концерти із зливою, грозами і блискавка потрапляла у декорації, але найголовніше настрій. Було таке, що й мікрофони виключалися.І навіть торнадо було, але головніше настрій, сьогодні був літній настрій, не дивлячись на зливу", - розповіли гості вечірки Потап та Настя Каменських.

Отож, Нове літо успішно стартувало! Як завжди із танцями, запалом та зірковими гостями. Попереду нові літні проекти, усі подробиці у прямому ефірі Люкс ФМ.