Новий відеотизер фільму "Людина-ракета" з’явився на YouTube-каналі студії Paramount Pictures вчора, 1 жовтня. Лише за добу його переглянуло більше 1,5 мільйона користувачів.

Читайте також: Хто зіграє молодого Елтон Джона у фільмі "Людина-ракета": перші фото

Людина-ракета: дивитись тизер фільму онлайн

Майбутній фільм про легенду рок-н-ролу Елтона Джона вийде у світовий прокат у травні 2019 року. Головну роль молодого музиканта виконає зірка стрічки "Kingsman: Таємна служба" Терон Еджертон. За словами чоловіка Елтона Джона, Девіда Ферніша, музикант був вражений неймовірною схожістю Терона з ним у молодості.

У новій стрічці покажуть шлях Елтона Джона з того моменту, коли Джон представляв себе ще власним іменем – Реджинальдом Кеннетом Дуайтом – і аж до піку слави, коли він досяг небаченої слави вже з псевдонімом "Елтон Джон". Назву фільму взято з одної з найпопулярніших пісень британця "Rocket Man" 1972 ооку випуску, коли Елтону було ще 25 років.

Чим відомий Елтон Джон?В Елтона Джона налічується близько 50 музичних альбомів; він є відомим філантропом; його ім'я занесено до Залу слави рок-н-ролу; він отримав близько 25 грандіозних музичних премій та є справжнім улюбленцем мільйонів меломанів.