Зірка у своєму Facebook розповіла, що в день народження Бекіра вона декілька років тому і зустрілась з ним. А минулого року в цей самий день він зробив їй пропозицію одруження.

Читайте також: Чоловік Джамали поділився милим відео з весілля

Сьогодні для мене особлива дата! В цей день кілька років тому я зустріла свого чоловіка Сеїт-Бекіра, в цей день рік тому він зробив мені пропозицію, саме сьогодні в нього День народження. Любов надихає! Я тебе кохаю!Мен сени севем! Я дуже вдячна Богу за цю любов!,
– звернулась до чоловіка Джамала.

Зірка додала, що перед весіллям вона готувала з чоловіком обітниці одне одному, але найважливіше слово вона хотіла завжди заспівати.

"Перед весіллям ми з коханим готували свої обітниці, які мали виголосити на церемонії. Я знала, що найголовніші в житті слова хочу заспівати, і тоді народилась пісня "Любити"! Вона стала моєю весільною обітнецею. Сьогоднішній день я хочу відсвяткувати разом з вами!", – відзначила Джамала.

Річниця знайомства з коханою людиною надихнула співачку на новий флешмоб – Джамала попросила своїх шанувальників в коментарях допису надсилати їй фотографії зі своїми коханими, але до 4 листопада, і її команда створить з них кліп.

"Давайте зробимо флешмоб #любити. До 4 листопада залишайте в коментарях фото з тим, кого ви любите, хто дорогий вам, без кого не уявляєте свого життя, та додавайте хештег #любити. Фото може бути архівним або новим. А ми зробимо з фотографій ваших коханих відео на пісню "Любити"", – підсумувала співачка.