Зокрема, активісти "Самооборони Майдану Тернопільщини", "Вільних Людей" і "Правого Сектора Тернопільщини" вважають, що співачка живе за принципом "бабло пабидит зло", повідомив у Facebook один з організаторів акції Іван Ковалик.

"В нас до людей, які організовують концерт, була лише одна вимога, після виконання якої ми б подарували пані Світлані квіти і подякували б за відвідини Тернополя. Ми просили, щоб вона зі сцени подякувала українським воїнам за боротьбу та засудила окупацію Криму та підтримку терористів Росією. Поки вона відмовилася", — повідомив активіст.

На думку тернополян, які виступили проти концерту, "така позиція є антидержавною і зрадницькою в умовах україно-російської війни".

Активісти також опублікували аудіозапис телефонної розмови з організаторами концерту.

Самооборона Майдану Тернопільщини Вільні Люди Правий Сектор Тернопільщина проти сьогоднішнього концерту Світлани Лободи ...

Опубліковано Іваном Коваликом 13 травня 2016 р.

Нагадаємо, 12 травня активісти в Івано-Франківську просто не пропустили людей на виступ Світлани Лободи, заблокувавши концертний зал. За словами активістів, Лобода неодноразово виступала у Росії, тому вона не має права виступати у цьому місті.