Як пише видання ukr.media, 13 травня представники Самооборони та Правого сектору спробували зірвати концерт Лободи в Тернополі. Активістів обурило те, що співачка часто виступає в Росії.

В Тернополі, як до того в Івано-Франківську, активісти заблокували концертний зал. Співачку зустріли під крики ганьба. Вони також вимагали, щоб Світлана Лобода зробила заяву, що вважає Росію – країною-агресором.

З активістами спробувала домовитись представник команди Лободи. Дівчина наголосила, що вони не мають права вимагати цього, адже вони не мають законодавчих підстав. На що активісти відповідали, що мають лише морально-етичні підстави. Відтак, представниця Лободи поставила умову: якщо активіст зніме штани і покаже усім «причандали», тоді Лобода зробить заяву. Пізніше дівчина заявила, що співачка сама б зробила таку заяву, але після тиску активістів робити цього не буде.

При цьому декому з шанувальників таки вдалось прорватись крізь стіну активістів, відтак концерт таки відбувся.

Нагадаємо, 12 травня учасники з місцевої "Самооборони", "Правого Сектора" та "Азову" просто не пропустили людей на виступ Світлани Лободи в Івано-Франківську, заблокувавши концертний зал.