Саме ця харизматична ізраїльська вокалістка у 2018 році виборола головний кубок Євробачення. А вже за 2 роки представила на вокальному конкурсі свою нову пісню. Нетта Барзілай зізналась, що сама написала композицію Cuckoo та вклала в неї особливий зміст.

Важливо: Євробачення-2020: відео грандіозного онлайн-концерту Європа світить світлом

"Ця пісня дуже важлива для мене. Я її десь пів року тому написала. Композиція про певні хвилювання, коли у твоїй голові звучить: "Ку-ку", і все стає на свої місця". – поділилась Нетта Барзілай.

Через пандемію артистка презентувала ліричну пісню, не покидаючи своєї квартири в Ізраїлі. Нетта Барзілай записала зворушливе відео у своїй спальні, своєрідно підкресливши карантинний режим.

Дивіться відео виступу Нетти Барзілай – Cuckoo:

Окрім цього, Нетта Барзілай зізналась, що на карантині пише багато нових пісень зі своїми братами, а також вже стала майстром зі складання пазлів.

Нагадаємо, що Нетта Барзілай перемогла на Євробаченні-2018 у Португалії. З Україною її пов'язує багато історій. Ізраїльська артистка запалила на фестивалі Atlas Weekend у 2019 році та зізналась, що закохалась у Київ. Окрім цього, в українській столиці Нетта Барзілай зняла кліп до пісні Bassa Sababa.