Про це представники музиканта сказали виданню Bild, коментуючи новину, яка з’явилася у російських ЗМІ, зокрема в прокремлівському "Спутнику".

Публікація у виданні Bild називається "Я став жертвою путінської пропаганди".

28 червня пропагандисти опублікували фото, на якому Тілль Ліндеманн у футболці з портретом Путіна тримає у руках подарований телефон із зображенням російського президента. Крім того, "Спутник" навів нібито цитату музиканта, де він розхвалює Путіна: "Ангела Меркель в Німеччині не може похвалитися такою популярністю, яку має Путін. Це сильний лідер, а не маріонетка, на відміну від всіх інших. Всі ці політичні напади на вашу країну я вважаю несправедливими. Росія захищає свої інтереси. Санкції потрібно вводити проти тих , хто грає в нечесну гру і провокує міжнародні конфлікти".

Представник лідера Rammstein назвав фейковою фотографію і наголосив, що не робив ніяких заяв на його підтримку. На футболці, що була на музикантові, не було ніякого портрету Путіна. Насправді на футболці Ліндеманна зображено череп. Її подарувала музикантові колишня подруга.

A photo posted by Till Lindemann (@lindemann_63) on


Представники вокаліста Rammstein, однак, визнали, що у Москві Тіль Ліндеман отримав у подарунок телефон із зображенням російського президента на задній панелі.

Дивіться також: Новий фейк російських ЗМІ: "укропи" заживо закопали "ополченця"