Каже, це зовсім не та музика, яку часто почуєш у громадському транспорті. Натомість, мелодійні - ліричні чи запальні композиції, на кшталт таких, які почуєш, прогулюючись вечірнім Парижем.

“В даному випадку ми жартували, що наш проект називається "Фома-Шансон". Тобто, ніякого "блато-попсу" у нас немає. Просто "шансон" - це класна пісня”, - каже музикант Сергій Фоменко.

Ідея проекту народилась у 2010 році, як результат співпраці з "людиною-оркестром" Данилом Денисовим. Потому виступи дуету прокотилися Європою. Музиканти завітали до Фінляндії, відіграли у рамках Берлінського та Канського кінофестивалів, а у серпні 2011 доїхали аж до Нью-Йорку.

“В будь-якій країні світу публіка любить гарну музику, яка якісно звучить. Багато хто не розуміє, про що співається, але музика йде від серця і всі все розуміють. Ті, хто не розуміє мови, розуміє музику і розуміє серце”, - сказав Фоменко.

Сергій Фоменко зізнається, робота над проектом на основній творчості жодним чином не відображається. Навпаки, дає можливість сміливих музичних "дослідів".

На підтвердження слів запевняє, вже незабаром “Мандри” презентують для широкої публіки свій новий відеокліп на пісню "Лелеки", що увійшла до останньої платівки гурту "Світ", готують також ряд концертів по Україні і за її межами.