Як пишуть "Известия", музикант написав лист про це після заклику самопроголошеного глави анексованого Криму Сергія Аксьонова до світових знаменитостей.

За словами Дерста, він "був би щасливий купити симпатичний будиночок в Криму", якби мав паспорт РФ. Та музикант планує жити на півострові по півроку, знімаючи там фільми і серіали, які б дозволили вивести Росію "на високий рівень в цьому бізнесі". Рокер таким чином хоче стати "частиною великого майбутнього Криму та Росії".

При цьому від американського паспорта Дерст не збирається відмовлятися, натомість "показуватиме, яка прекрасна Росія" з двома паспортами.

Лідер Limp Bizkit планує організувати в Криму кінофестиваль і створити кіностудію.

Він також сподівається на зустріч з главою Кремля Володимиром Путіним, назвавши його "хорошим хлопцем з чіткими моральними принципами", і не виключає, що займеться політикою в Росії.

Я думаю, що я міг би стати другом президента Путіна. Упевнений в цьому... Я думаю, що президент Путін дізнається, що я за людина, подивившись мені в очі, і зрозуміє, що у нього є союзник, який допоможе у багатьох речах,
— пише музикант.

Читайте також: Звездный десант на службе Кремля