Хоч багато меломанів радо б відвідали концерт рок-гурту Rammstein, однак мета візиту Тілля Ліндеманна не пов'язана з музикою. Артист у Києві презентуватиме свою книгу "Messer", що в перекладі з німецької означає "ніж". До видання ввійшли як відомі, так і нові вірші Тілля Ліндеманна.

Читайте також: Лобода з маленькою донькою знялася для російського журналу: фото

Світська подія відбудеться 1 грудня о 20:00 у столичному клубі "Atlas". У мережі вже розпочався продаж квитків. Організатори заходу ж анонсували, що кількість місць буде обмеженою.

До слова, Тілль Ліндеманн пише вірші з 1990-их років. Його збірка "Messer" побачила світ ще у 2002 році, після чого кілька разів перевидавалась та доповнювалась. Зокрема, у книзі є поезія Ліндеманна 1995 – 2002 років, яка не пов'язана з діяльністю гурту Rammstein.

Нагадаємо, що це не перший візит Тілля Ліндеманна до Києва. У червні соліста німецького рок-гурту Rammstein помітили на Поштовій площі, що у центрі української столиці, а також в одному з київських закладів на Подолі. Тоді артист не розповідав, чому прибув до України. Користувачі мережі жартували, що Тілль Ліндеманн приїхав свататись до співачки Світлани Лободи, яким раніше приписували таємний роман та навіть батьківство її новонародженої доньки Тільди.

В одному з інтерв'ю Лобода не зізнавалась, чи справді Тілль є батьком дівчинки, але вона підкреслила, що у неї "все шикарно" і коли-небудь розповість про свого таємного коханого.