Українська телеведуча не витрачає час в ізоляції даремно. Леся Нікітюк не лише розвиває особистий блог, а й опановує нову для себе професію співачки. У колаборації з музичним гуртом PATSYKI Z FRANEKA вона записала трек Stay at Home на актуальну тему – дотримання карантинного режиму.

Читайте також Вслід за Каменських: Потап випустив кліп "Додому", знятий на карантині

Для Нового каналу Леся Нікітюк розповіла, що музиканти запропонували їй співпрацю лише два тижні тому, а сьогодні цим ритмічним хітом можуть насолоджуватися прихильники. Пісня Stay at Home була записана всього за дві години дистанційно, адже зірки власним прикладом доводять важливість залишатися вдома.

Stayathome – це має бути позиція кожного відповідального громадянина нашої країни,
– зауважила Леся Нікітюк.

У той же час автори синглу гурт PATSYKI Z FRANEKA зазначили, що головний меседж пісні – варто залишатися вдома сьогодні, аби мати щасливе завтра. Цілком прогнозовано, якщо українці будуть дотримуватися цього принципу щодня в умовах загальнонаціонального карантину, то вже скоро суспільство зможе повернутися до звичного життя та стабільності.

Леся Нікітюк та PATSYKI Z FRANEKA – Stay at Home: слухайте пісню онлайн

Нагадаємо, що раніше Леся Нікітюк вже мала музичний досвід. Ведуча випустила першу сольну пісню "Ями", яка стала саундреком до проєкту "Le Маршрутка". Лірична пісня "Ями" розповідає романтичну історію кохання, на заваді якій стали звичайні "ями на дорогах та розведені мости".