У світі одне за одним скасовують та переносять наймасштабніші заходи, які з року в рік збирають аудиторію зі різних куточків планети. Так, сьогодні, 24 квітня, представники Leopolis Jazz Fest оголосили про перенесення фестивалю. Відповідну заяву вони опублікували на офіційній сторінці у фейсбуці.

Читайте також Без Євробачення та Канн: які заходи у світі та Україні скасували через коронавірус

Десятий міжнародний джазовий захід відбудеться з 24 по 28 червня 2021 року. Організатори щиро сподіваються, що спільно з музикантами їм вдасться реалізувати програму, яку планували втілити вже влітку цього року.

У зв'язку з ситуацією, що склалася у світі, ми змушені прийняти відповідальне рішення і перенести фестиваль на наступний рік. Відсвяткуємо ювілей фестивалю разом із запізненням на один рік, але з подвійною силою,
– висловили сподівання представники Leopolis Jazz Fest.

Що відомо про Leopolis Jazz Fest?Це міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в Україні в останні вихідні червня. Перший фестиваль відбувся у місті Лева ще в 2011 році. Щорічно його відвідує понад 100 тисяч гостей з України та іноземних країн.

На Leopolis Jazz Fest традиційно працює три сцени, на яких виступають джаз-бенди та виконавці з різних країн: США, Великої Британії, Туреччини, Угорщини, України та інших держав.