МакКартні — співак та мультиінструменталіст, музичні досягнення якого відзначені у Книзі рекордів Гіннеса. Він є історичним персонажем, який в першу чергу прославлений, як один з учасників та засновників всесвітньо відомого гурту The Beatles.

Все почалось з того, коли в свої 14 років Пол попросив свого батька подарувати йому гітару. Вже через рік сумлінних занять музикою, він потрапив на концерт маловідомого гурту The Quarrymen, де відбулась доленосна зустріч майбутніх бітлів. Після знайомства з Джоном Ленноном, МакКартні вже через тиждень потрапив у склад його групи.

Читайте також:Похорон Івасюка став символом українського протесту

Пол МакКартні серед своїх відзнак, має усі відомі престижні нагороди, про які тільки може мріяти музикант. В їх числі — 27 нагород Греммі, два "Золотих глобуси" та "Оскар". Крім того, він двічі був включений у "Зал слави рок-н-ролу" — як учасник гурту і як сольний артист.

На його рахунку понад 100 мільйонів проданих синглів та 60 золотих дисків. За це досягнення він був нагороджений першим в історії спеціальним радієвим диском. У 1997 році Пол МакКартні отримав від королеви Єлизавети II звання лицаря Британської імперії.

Окрім музичних талантів музикант є відомим філантропом та ініціатором численних благочинних акцій, активістом рухів у підтримку країн Третього світу та за гуманне поводження з тваринами. У свої 72 роки Пол МакКартні продовжує активну творчу діяльність: випускати нові альбоми та невтомно гастролює з концертами по усьому світу.