За два фестивальні дні глядачі стануть свідками заїздів в різних дисциплінах мотоспорту та виступів українських і європейських рок-груп.

Перший день очолять фіни Lordi. Lordi відомі насамперед як одні з найбільш неординарних переможців "Євробачення". Фіни перемогли в цьому конкурсі в 2006 році з піснею Hard Rock Hallelujah. Гурт відомий своїми ексцентричними образами, яскравим піротехнічним шоу і масками, які музиканти ніколи не знімають на публіці. Музика групи – хард-рок і хеві-метал.

Хедлайнерами другого дня MotoOpenFest стануть Uriah Heep – британці, які стояли біля витоків рок-музики, якою ми її знаємо зараз. Група почала свою діяльність в 1969 році і стала культовою, поряд з Led Zeppelin, Deep Purple і Black Sabbath. Група представить пісні з останнього альбому Totally Driven і легендарні хіти, серед яких Easy Livin 'і Lady In Black.

Для відвідувачів фестивалю також виступить "Краща рок-група планети" за версією Global Battle of The Bands минулого року – українське тріо SINOPTIK. Також лайнап включає білоруських панків Дай дарогу!, рок-групу Маса Причин, групу People Inside, що балансує на стику року і електроніки, і українських хард-рокерів Royal Corvus.

Перша половина дня буде насичена мотоперегонами з трансляцією на великому екрані. Буде жорстка боротьба за кубки Києва GRANDPRIX OPEN CUP і SUPERMOTO OPEN CUP. Особливо видовищною частиною фестивалю стане кубок Києва по стантрайдингу – найбільш екстремальної дисципліни в мотоспорті, що включає в себе виконання трюків на мотоциклі.

Битися з секундоміром в дисципліні TIME ATTACK зможуть не тільки професійні пілоти, а й любителі, які зареєструються заздалегідь і пройдуть технічну комісію.

Коли: 15-16 липня 2017 р

Де: автодром Чайка м.Київ

Квитки – за посиланням. Сайт фестивалю.