Жартує, розпочати своє турне з Києва йому порадив приятель - Пол Макартні.

“Так! Він мені казав: "Ти маєш поїхати у Київ". Все, що я знаю про Україну, це те, що Воллі - українець. Він тільки тому і в гурті, що ми граємо тут. Але, звісно, я жартую. На жаль, я не знаю багато. Ми вперше тут, вперше тут граємо. Ми в турі, тож не маємо часу на прогулянки. Але вже наступного разу я казатиму - "а я тут був раніше!", - каже музикант Рінго Старр.

Музикант розповів, далі в планах - концерти у майже трьох десятках європейських міст. Гратимуть те ж, що і під час американського турне в 2010-му. Втім, не обійдеться і без безсмертних хітів "Beatles" - на кшталт "Yellow Submarine".

Разом з Рінго Старром на сцену піднімуться учасники його All Starr Band. Для одного з них, Воллі Палмара, виступ у Києві взагалі символічний - адже він має українське коріння. Музикант приємно вразив оточуючих майже бездоганною українською.

“Біля Львова мале село, близько до границі Польщі. Десь в той бік. Село називається Увен. Багато сіл там є, ми всі то знаємо. Я там був 5 років тому перший раз і перший раз тут, на Україні. І для мене тут бути дуже приємно”, - сказав музикант Воллі Палмар.

Рінго Старр та All Starr Band вже сьогодні вийдуть на сцену столичного Палацу "Україна", 6 та 7 червня продовжать турне концертами у Москві та Санкт-Петербурзі.