Саме тут і розпочнеться одне з його наймасштабніших турне. Після подорожі Америкою з командою All Starr Band музикант відвідає три десятки міст Європи.

“Без удаваної скромності можна назвати Рінго Старра барабанщиком найвідомішої групи на планеті Земля всіх часів і народів. Це той концерт, про який батьки можуть своїм дітям потім говорити, що: а я, синку, чи донечка, був на концерті ось цього великого музиканта”, - каже організатор концерту Антон Абдулаєв.

В Україні музикант пробуде 3 дні. Прогуляється містом, поспілкується з пресою та прихильниками. Останні, зізнаються організатори концерту, надзвичайно активні. Друкують спеціальні футболки із зображенням артиста, готують для нього особливі подарунки та приємні сюрпризи.

“Мені важко пригадати на практиці настільки активних учасників клубів, які просять дуже мало для себе і пропонують дуже багато для артиста. Вони знайшли і пропонують зараз зустрічати артиста на Rolls-Royce - дуже старовинному, в ідеальному стані, з колекції в Києві в одного з учасників клубу. Вони хочуть підготувати йому якийсь особливий подарунок і так далі”, - розповів організатор концерту Антон Абдулаєв.

71-річний музикант побуває в Україні вперше. Виступ відбудеться на головному концертному майданчику держави - у Палаці "Україна" 4 червня.