Музиканти порівняно молодої, але вже культової британської групи вперше завітали до України. Тому не дивно, що на майданчику столичного арт-заводу "Платформа" практично яблуку не було де впасти.

Читайте також: Вмикай голосніше! 10 крутих треків липня, які варто почути

Тим більше, що вже "розігрів" обіцяв цікаве видовище – "розпалювали" публіку перед Foals хлопці з O.Torvald. Напередодні фронтмен української команди Женя Галич обіцяв: "Ми представимо дещо новий матеріал, який ще ніхто не чув. Групу чекають зміни. Вони торкнуться всього – наших образів, кліпів, звуку і навіть текстів пісень..." І слово Галич стримав. O.Torvald справді звучав дещо інакше – "жорсткіше", ніж звикли його чути фанати.

А потім на сцену вийшли Foals. І за півтори години – на одному диханні – відіграли 15 своїх найкращих пісень. Публіка почула улюблені Mountain at My Gates, Olympic Airways, My Number, Spanish Sahara, A Knife In the Ocean, Electric Bloom, Inhaler та інші… На біс прозвучали What Went Down і Two Steps,Twice.

Деяким глядачам пощастило не лише послухати Foals, але й доторкнутися до кумира – соліста Янніса Філіппакіса. Він за концертною традицією групи стрибнув з мікрофоном на руки фанатам, які потім обережно,раче кришталевого, повернули його назад на сцену.

До речі, серед публіки були помічені багато відомих персон – зокрема, уважно слухав колег лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин і щиро реагувала на "заводну" музику відома тенісистка і спортивний коментатор Анна Чакветадзе.

Після супердрайвового виступу британців (не дарма їх, свого часу, визнали однією з "найдикіших груп") українська публіка розходилася на диво тихо – наче зачарована. Тільки й розмов було: коли тепер Foals приїдуть знову? Скоріше б!

Фото Лори Молодець і Юрія Грязнова