Про це повідомляють на Vanity Fair.

Через 16 років після розпаду популярного гурту музиканти Джастін Тімберлейк, Кріс Кіркпатрік, Чейзес Джейсі, Джоуї Фатон і Ленс Басс знову зустрілися разом, щоб відсвяткувати ще одне спільне досягнення – отримання заповітної зірки в Голлівуді. Вона розташувалася поруч із зірками груп Backstreet Boys, New Kids on the Block і New Edition.

Читайте також: Легендарний тележурналіст Стів Ірвін посмертно отримав зірку на Алеї Слави

Підтримати співаків приїхали близькі родичі. Зокрема, Джастіна Тімберлейка, який перший вирішив покинути чоловічий гурт в минулому, приїхала привітати його мама Лінн Бомер, дружина Джесіка Біл та ведуча Еллен Дедженерес, з якою Джастін дуже товаришує. Після церемонії присвоєння гурту іменної зірки, музиканти відправились на шоу до телеведучої.


Гурт NSYNC отримав іменну зірку

Ці четверо хлопців дуже багато значать для мене. Ми – одна сім'я. Ті спогади, які у нас є, і той час, що ми провели разом... Не думаю, що зможу висловити словами все, що я відчуваю по відношенню до них,
– звернувся до музикантів Джастін під час урочистої події.

Читайте також: В Єви Лонгорії з’явилась іменна зірка на "Алеї слави"

Нагадаємо, що відомий поп-гурт NSYNC існував з 1995 по 2002 рік. За час існування гурту музиканти випустили 7 музичних альбомів та близько 20 хітів, серед яких найпопулярнішими стали "Bye Bye Bye", "It’s Gonna Be Me", "This I Promise You" та інші.


Гурт NSYNC в минулому

NSYNC – Bye Bye Bye: дивитись відео онлайн