Західні ЗМІ вже давно підозрюють, що стосунки Леді Гаги та її агента Крістіана Карино перейшли на інший щабель. Журналісти знайшли інсайдерів з близького оточення зірки, які стверджували, що пара має намір створити свою сім'ю. Проте досі ані співачка, ані її коханий не підтверджували чутки.

Читайте також: Леді Гага оголила груди та зачарувала ніжними образами у фотосеті для Elle: фото

Під час вручення нагород Elle Women Леді Гага не втримала свій секрет. Артистка, яка отримала статуетку від представників глянцю, вирішила подякувати людині, чию підтримку вона відчуває завжди – Крістіану Карино. Як повідомляє журнал People, Леді Гага назвала свого бойфренда нареченим.

Про стосунки Леді Гаги та її агента Крістіана Карино відома небагато. Зірка ретельно приховувала свої стосунки від громадськості та ЗМІ. У лютому 2017 року пару побачили на концерті, після чого покотились чутки про їх роман. Згодом співачка розповіла зворушливу історію, що підтвердила інформацію про стосунки закоханих.

Коли я вийшла за лаштунки, Крістіан стояв біля сходів, щоб переконатися, що зі мною все в порядку. Найкраще бути закоханим в людини, який зможе зловити тебе, якщо ти впадеш,
– розповіла Леді Гага.

Варто зазначити, що під час свого емоційного виступу на вечірці Elle Women Леді Гага пояснила, чому обрала величезний костюм від Marc Jacobs. за словами артистки, це є своєрідний протест проти стереотипів в Голлівуді.

"Готуючись до сьогоднішнього вечора, я приміряла сукню за сукнею, один тугий корсет та іншим, одні туфлі на підборах за іншими, діаманти, пір'я, сотні тканин, прикрашених намистинами, і найкрасивіший у світі шовк. Якщо бути відвертою, мене почало нудити від цього. І я запитала себе: "Що насправді означає бути жінкою в Голлівуді?" Ми ж не лише предмети для розваги, не просто образи, що викликають посмішки чи навпаки гримаси у людей. Ми – жінки в Голлівуді, ми – голоси. У цьому костюмі я відчула себе собою, відчула те, ким я є насправді", – заявила Леді Гага, не стримавши сліз.