32-річна зірка впродовж останніх місяців вражає публіку своїми образами на кінопрем’єрах фільму у різних країнах. Її екстравагантні образи з останніх колекцій модних дизайнерів у ЗМІ обговорюють ще довго, що підвищує увагу прихильників до фільму "Народження зірки", прем’єра якого в Україні відбудеться 11 жовтня.

Читайте також: Леді Гага зачарувала елегантністю на прем’єрі фільму "Народження зірки": фото

Для червоної доріжки у Лондоні 27 вересня зірка Леді Гага обрала плаття з осінньої колекції Alexander McQueen 2013 року. Над його доопрацюванням постаралась креативний директор модного будинку Сара Бертон. Журналісти та фанати співачки одразу підмітили, що сукня з корсетом, відвертим декольте, пишним коміром та спідницею, розшитій в стилі "арлекін", нагадувала жіночі наряди королева Англії та Ірландії Єлизавети I (часи правління – 1558-1603 рр). Такий образ став дуже символічним, оскільки прем’єра фільму відбулась у Великобританії.

Бредлі Купер у свою чергу обрав сірий костюм в дрібну клітинку та блакитну сорочку. На світському виході Леді Гага навіть поцілувала актора в щоку, привернувши ще більшу увагу фотографів до себе.

Неймовірна мрія збулась у Лондоні на прем’єрі мого першого фільму. Я так пишаюсь тим, що була тут з моїм неймовірним режисером та колегою по фільму,
– прокоментувала спільний вихід на червону доріжку Леді Гага в Instagram.