Про це пишуть в Contact Music.

Сталось це тоді, коли кілька років тому Леді Гага в одному з інтерв’ю Мадонни вони прочитала, що та назвала її музику "спрощеною".

Читайте також: Леді Гага вразила відвертою розповіддю про свою хворобу

"Єдине, що мені в ній не дає спокою, це те, що я – італійка з Нью-Йорка, тобто коли в мене з кимось є проблема, я скажу йому про це в обличчя. І як сильно я б не поважала її як виконавицю, у мене в голові не вкладається, що вона не скаже мені в очі, що я спрощена чи ще щось…", – емоційно зізналася Гага.

Зірка зазначила, що оприлюднювати свою думку про неї в медіа – це підступно і непрофесійно, тому що такі речі мають обговорюватись особисто.

Ні, ні ні, натомість я це побачила по довбаному телевізору. Сказати мені, що ти вважаєш мене шматком гівна через медіа – це все одно, що хлопець передасть мені записку через свого друга: "Мій друзяка вважає, що ти гаряча, ось, це від нього…" Та пішов ти! Де твій друзяка, чого він, бл*дь, не притисне мене до стіни і не поцілує?,
– обурилася співачка.

На думку Гаги, Мадонна мала б зробити те саме.

"Я просто хочу, щоби Мадонна, бл*дь, притисла мене до стіни, поцілувала і сказала, що я – шматок лайна", – підсумувала розлючена артистка.


Леді Гага та Мадонна