Виконавиця бере участь у програмі MTV Video Music Awards, яка цьогоріч присвячена темі збору коштів для постраждалої від цунамі території держави. Епатажну діву надзвичайно тепло зустрічали в аеропорту, для зірки це вже четвертий візит у Токіо.

“На мене дуже впливають тутешні мої фани. Вони такі життєрадісні і натхненні.. зустріч в аеропорту була чудовою і мені дуже хотілося залишитися і підписати кожнісіньку листівку. Я дуже вдячна за підтримку, яку Японія дає мені як співачці”, - каже співачка Леді Ґаґа.

Зазначимо, останній альбом поп-знаменитості "Born This Way", який вийшов лише місяць тому вже розійшовся тут накладом понад 600 тисяч копій. Тож Ґаґа допомагаючи японцям оговтатися від катастрофи висловлює свою відданість прихильникам у цій країні.

Вони підтримують мене, а я завжди буду підтримувати їх, зараз найголовніше для мене донести до людей у всьому світі, що Японія безпечна і кожен повинен приїхати сюди і насолодитися її красою. Цим я збираюся активно зайнятися.

Співачку також нагородили спеціальним сертифікатом який їй вручив міністр туризму. Таким чином не лише фани зірки висловили свою подяку за підтримку і допомогу у зборі коштів для відновлення постраждалих від землетрусі і цунамі зон, а й високопосадовці.