Про кандидатів на своїй сторінці у Facebook написав член комітету Ростислав Семків.

Читайте також: Мистецтво не для всіх: у Києві порізали незвичну виставку портретів Тараса Шевченка

У номінації "Публіцистика, журналістика" перемогу здобули письменники та громадські діячі Богдан Горинь та Оксана Забужко.

Богдан Горинь письменник Шеевченківська пермія
Богдан Горинь

Оксана Забужко письменники Шевченківська пермія
Оксана Забужко

У номінації "Музичне мистецтво" відзначили Володимира Шейка – українського диригента, засновника симфонічного оркестру "Україна". У серпні 2005 очолив Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України.

шевченківська пермія диригент
Володимир Шейко

У номінації "Візуальне мистецтво" відзначили Василя Чебаника каліграфа, художника-графіка, який створив оригінальні композиції написів, у яких шрифт окрім інформаційної функції виконує й естетично-образну.

Василь Чебаник Шевченківська премія
Василь Чебаник

У номінації "Кіномистецтво" відзначили Романа Бондарчука – українського режисера, сценариста та монтажера фільмів. Серед його робіт – "Українські шерифи", "Кафе "Вояж","Євромайдан. Чорновий монтаж" та "Вулкан".

Роман Бондарчук Шевченківська премія
Роман Бондарчук

У номінації "Театральне мистецтво" відзначили Ростислава Держипільського – українського театрального режисера й актора. Він також є директором та художнім керівником Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка.

Ростислав Держипільський Шевченківська пермія
Ростислав Держипільський

Премію вручатимуть, за традицією, на початку березня.