В невеликому інтерв'ю музиканти Latexfauna розповіли про їхній настрій перед концертом у Львові на початку осені – 1 вересня, а також про "творчий карантин", в якому довелось бути майже пів року.

До слова Люди скучили за живим спілкуванням: що думає про творчість в час карантину лідер гурту МЕРІ

Розкажіть, коли востаннє були у Львові?

Останнього разу у Львові ми були якраз незадовго до того, як оголосили карантин, встигли відіграти дуже крутий концерт 7 березня.

Львівська публіка завжди зустрічає нас надзвичайно тепло і відривається на наших концертах, як востаннє. А Львів взагалі дуже любимо, та, на жаль, не завжди у нас вистачає часу між концертами, щоб спокійно погуляти по місту і насолодитися вашими смачними наливками.

Чим тішитимете на концерті 1 вересня?

Звучатимуть всі ваші улюблені пісні і останні треки, які ми випускали перед і під час карантину, та не встигли зіграти на концерті. Але новий матеріал поки тримаємо на старті. Це не перший наш виступ на даху у Львові, адже декілька разів у Києві виступали, наче в Одесі також. Дуже подобається такий формат концертів. Очікуємо хорошої погоди та танцюючих кралечок біля сцени.

Latexfauna
Гурт Latexfauna зіграє концерт у Львові / Пресслужба гурту

Яким був ваш карантин? Що вдалося зробити за цей час?

Ми самоізолювалися недалеко від Києва у невеликому домі. Щодня працювали на свіжому повітрі, готували собі їжу у казанках, на мангалі, продовжували писати нові пісні. Якраз під час карантину випустили наш "грусний" трек Kosatka, провели конкурс на пісню Arktika – вона в нас звучала виключно в акустиці, тож було цікаво, як люди "заморочуватимуться" з аранжуванням. Вийшло дуже круто, бо нам писали багато справді крутих і талановитих музикантів, хтось навіть і знімав кліпи. Дуже круто! А переможець, гурт Sahara, гратиме з нами на одній сцені під час нашого сольного концерту у Києві 4 вересня.

Наостанок, скажіть кілька слів про свої плани.

Після Львова ми будемо грати наш великий сольний концерт у Києві, а потім, якщо більше ніяких "запрєтів" не буде, поїдемо до Харкова, Дніпра, Полтави.

І не переймайтеся! Карантинні норми будуть дотримані!

Автор: Ольга Максим'як