Музиканти відіграли у турі 17 концертів по Європі та у Росії. Київ став заключним. Тож вокаліст Меттью зі сцени зізнався, що напружений графік дещо виснажив музикантів.

Читайте також: Київ струснула "музика з могили": як запалювала легендарна Sepultura – дивіться фото

"Сьогодні ввечері ми граємо останнє шоу у турі, але згодом ми будемо продовжувати гастролі. Я ах**ть як виснажений. Дякую за теплий прийом, Україно", – вигукував Меттью перед виконанням хіта 4 Words.


Bullet for my Valentine у Києві // Фото – Олександра Баніна

Музиканти все ж до київської публіки запізнилися на добрі 10 років. Таке відчуття, що шанувальники давно виросли з віку шаленого відриву і прийшли поностальгувати. Бо традиційних слемів, які зазвичай влаштовують під металкор на концертах – цього разу на майданчику не було. Музиканти зіграли пісні із останнього альбому Gravity 2018 року та відомі хіти – 4 Words, Your Betrayal, Over It.


Bullet for my Valentine у Києві // Фото – Олександра Баніна

Після яскравого годинного шоу Bullet for my Valentine покинули сцену. Та дуже швидко повернулись. Найгарячіше публіка відреагувала на найвідоміший і чи не найкращий хіт британців Tears Don't Fall. Його металкорщики лишили на біс. І цей трек співали у весь голос усім залом.


Bullet for my Valentine у Києві // Фото – Олександра Баніна

Гурт Bullet for my Valentine за понад 20 років на сцені випустив 6 студійних альбомів, продав тисячі копій по світу та зібрав мільйонну армію фанатів.


Bullet for my Valentine у Києві // Фото – Олександра Баніна

Дебютний альбом The Poison отримав статус золотого від Американської асоціації звукозаписних компаній. Другий альбом – Skream Aim Fire – одразу ж після виходу потрапив на 4 місце в чарт Billboard.

Bullet For My Valentine грає музику у жанрах металкор, хеві-метал, треш-метал. Музиканти постійно експерементують із звучанням.