Рolyana Music Festival – це перший в Закарпатті фестиваль подібного масштабу й формату. Фестивальні майданчики розташують поблизу мальовничого села Поляна Свалявського району. Опен-ейр фестиваль триватиме з 9 по 11 вересня.

Організатори обіцяють дві сцени з 16-годинною щоденною програмою. Також розважатимуть гостей мистецькими дійствами, майстер-класами та ярмарками.

На Main Stage фестивалю свою присутність підтвердили Cepasa, Sun Groove, Morphom, Go-A, Shuma, TonikaDJBand і, вперше в Україні – Sexy Suicide. Хедлайнери фестивалю:

Deep Forest

Найбільш очікуваний концерт першого дня фестивалю – Deep Forest. Саме Deep Forest вважаються засновниками стилю world music. Завдяки неповторному етно-звучанню проекту Deep Forest, його творець Ерік Муке входить у перелік піонерів електронної музики.

На їхньому рахунку премії Grammy, WMA, а також 11 альбомів, останній з яких вийшов у 2016 році. Це буде перший концерт Deep Forest в Україні.

Моя перша в житті касета – це Deep Forest. Я навіть уявити не могла, що почую їх лайвом. На фестивалі ми будемо виступати на одній сцені. Це щастя і це велика честь,
– розповіла Ната Жижченко, Onukа.

Chicane

Chicane – один з найпопулярніших електронних музикантів планети. Практично кожен сингл Chicane потрапляє в топ британських чартів

Його треки користуються незмінною популярністю на танцполі, перетворюючись на справжні гімни дискотек. Він підкорив світові танцполи своїми Offshore, Saltwater, Don’t Give Up, і зіграє їх у Карпатах, повним лайвом.

Onukа

Onukа – лідери української сучасної сцени. Це мікс новітніх світових тенденцій та українських традицій.

Кожен опен-ейр – сповнений енергією місця. Її створює природа та люди, що збираються разом. Яким буде наш виступ? Органічним галявині, що занурена у величні гори, посеред загадкових крон дерев, під яскравим нічним небом. І все це у компанії прекрасних людей, що зберуться разом у цьому красивому місці,
– анонсувала свій виступ Ната Жижченко.