Режисером відео став відомий кліпмейкер Олег Борщевський, з яким соліст "Мед Хедс" Вадим Красноокий давно хотів попрацювати.

"У нас не було довгих переговорів, ми фактично потиснули один одному руки і розпочали роботу, - говорить Красноокий. - Я бачив роботи Борщівського, і мені здавалося, що саме він зрозуміє нашу "Пісню Сирени ", але він у підсумку зробив усе навіть краще, ніж я міг собі уявити".

Головною локацією в кадрі стала "відьмацька" Лиса гора. І знімальна група одразу зіткнулася там зі складнощами - технічному персоналу заради красивої картинки довелося огорнути штучним туманом всю гору.

"При цьому нам заважав вітер, - жартома згадує Красноокий. - Він весь час міняв свій напрямок, і наш туман здувало! Ми фактично бігали і ловили його. Більше того, ми лякали поодиноких перехожих, коли з туману вискакували віддихатися наші актори - близнюки, аквалангіст й інші дійові особи. Це справляло на людей незабутнє враження. А Лиса гора і так користується особливою містичною славою".

Варто відзначити, що у кліпі на хіт "Пісня Сирени" вже знявся новий музикант гурту, вперше в кадрі працювали не п'ять артистів "Мед Хедс", а "чудова шістка" - як прозвав їх хореограф Олексій Кучеренко. Саме він змусив зірок танцювати, хоча до цього "Мед Хедс" могли творити в кадрі що завгодно, але тільки не танцювати.

Не обійшлося на зйомках і без курйозів. Вересень цього року видався напрочуд спекотним, і поки артисти і режисер ловили дим, знімальну групу в ластах і в повній підводній амуніції наздоганяв... аквалангіст.

Був такий жаркий день, і наш аквалангіст просто божеволів у костюмі і ластах. На цю роль я запросив свого тренера, і до кінця дня він так набігався по горі в ластах і костюмі для підводного занурення, що в підсумку скинув пару кіло. Можна сказати, що я йому "помстився" за те, як він виснажує мене в залі, - сміється Красноокий.

Іншими деталями фронтмен "Мед Хедс" ділитися не наважився, загадково пообіцявши, що кліп "Пісня Сирени" не залишить нікого байдужим.

Нагадаємо, що "Пісня Сирени" стала черговим хітом, який увійшов у новий альбом "Мед Хедс" під містичною назвою "8".

Читайте також: Група BRUTTO презентувала кліп на пісню "Человек"