8 серпня

ВЕЧІР ДЖАЗУ І "МАНХЕТТЕН"

Вечір серпня, який просто створений для того, щоб отримати насолоду від вишуканого джазу, теплих півтонів призахідного сонця і легендарного напою. Адже не дарма сама Мерилін Монро вважала, що "Манхеттен" найкращий коктейль в світі!

Але ми ж знаємо, що в джазі не тільки дівчата! І джазовий квартет Віктора Павелка тому найкраще підтвердження.

ROOF, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 9 поверх

9 серпня

NIRVANA MTV UNPLUGGED

"MTV Unplugged in New York" – концертний альбом культової групи Nirvana, який зіграли музиканти в свій час на шоу MTV Unplugged.

Курт Кобейн, Кріс Новоселич, Пет Смирнов і Дейв Грол відіграли в акустичному варіанті About a Girl, Come as You Are, Pennyroyal Tea, Dumb, Polly, On a Plain, Something in the Way і All Apologies та інші не менш улюблені багатьма пісні, які вже давно завоювали загальне визнання.

9 серпня разом з артистами ЕЁ, Love & Joy і Леді Джанк повністю відтворять атмосферу цього вечора.

ROOF, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 9 поверх

21 серпня

НАОНІ

21 серпня, український оркестр НАОНІ зазвучить на атмосферному даху Києва ROOF. На цей раз відомий на весь світ колектив представить програму "Гуц-and-Roll", до якої увійшли світові рок-хіти в аранжуванні для українських народних інструментів.

Ви зможете почути пісні легендарних Beatles, Deep Purple, Queen і ABBA у виконанні симфонічного ансамблю під керівництвом Віктора Гуцала.

ROOF, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 9 поверх

22 серпня

ГУМАНІСТИ

22 серпня відбудеться спільний творчий вечір Леся Подерв'янського та Олега Скрипки – "Гуманісти". Поспішайте глянути на живого класика української літератури і головного рок-н-рольщик країни з нового несподіваного ракурсу!

Яскравий спектакль занурить в світ фірмової гротескної сатири, без рамок і умовностей.

ROOF, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 9 поверх

28 серпня

DAKOOKA

Нові композиції і роботи, які вже полюбилися, DaKooka виконає тільки для тебе. Співачка стрімко увірвалася в потік нових імен української музики і зуміла зайняти в ньому своє власне місце. Вона нікого не намагалася наслідувати і копіювати.

ROOF, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 9 поверх

29 серпня

AVANT FLOYD

SUPREMUS + PINK FLOYD = AVANT FLOYD: музика всесвітньо відомого британського колективу у звучанні знаменитого київського проекту експериментальної музики "SUPREMUS" (Сергій Радзецький (бас-гітара) і Дмитро Радзецький (10-ти струнна MIDI радз-гітара), а також музикантів найпопулярнішої групи в Україні "Океан Ельзи" (Мілош Єліч (клавішні) і Денис Глінін (ударні).

ROOF, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 9 поверх

30 серпня

DANCE WITH THE DEAD (US)

Dance With The Dead – каліфорнійський електронний дует, що дав друге дихання музиці епохи VHS. Зараз музиканти є одними з найпопулярніших колективів в стилі Retrowave поряд з Perturbator і Carpenter Brut.

Atlas, вулиця Січових Стрільців, 37-41