Класика для дітей

28 жовтня, 11.00

Дім Кіно

Вартість: 250 грн

Купити квиток можна тут

Оркестр "Віртуози Києва" та театр пісочної анімації запрошують всіх на оновлену програму концертів класичної музики для дітей.

Кожна композиція буде представлена у легкій формі з передісторією, тож діти зможуть не тільки ознайомитися з класичними творами, а ще й дізнатися багато нового та цікавого.

Читайте також: Хелловін 2017: куди піти у Києві

Бійцівський клуб. Гра з зануренням

28 жовтня, 16.30

Арт-завод Платформа

Вартість: 399 грн

Купити квиток можна тут

28 жовтня для справжніх прихильників "Бійцівського клубу" пройде квест, де кожен учасник зможе зануритись в історію легендарного фільму.
Окрім квесту, для учасників будуть представлені спеціально підготовлені фотозони, грим від професійних візажистів та автепаті.

Увага! Не рекомендуємо брати участь в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним і дітям до 14 років.

Кейко Мацуї

28 жовтня, 19.00

Національний палац мистецтв Україна

Вартість: 550-2150 грн

Купити квиток можна тут

З презентацією нової платівки Journey to the Heart до Києва повертається Кейко Мацуї. Японська піаністка та композитор вдало поєднує у своїй музиці джаз, нью-ейдж та джаз-ф`южн, завдяки чому відома в усьому світі.

Цього разу київська публіка почує зовсім нову концертну програму — разом із Кейко сцену палацу мистецтв України розділять джазмени з Латинської Америки, які брали участь у записі нових пісень.

Мій домашній дикий лис

29 жовтня, 11.00

Новий український театр, Нижня сцена

Вартість: 80 грн

Купити квиток можна тут

Весела, легка та повчальна вистава для дітей про те, як важливо любити та берегти природу нашої планеті.

Історія розгортається навколо дівчинки Соні та лиса, які повинні врятувати ліс від вирубки дерев, природи — від сміття та звірів — від гибелі.Дім Таємничих Пригод

29 жовтня, 11.00

Концерт-хол ВДНГ

Вартість: 80 грн

Купити квиток можна тут

Дім Таємничих Пригод запрошує усіх, кому замало нових вражень! У новому сезоні ви познайомитесь з Алексом, який заблукавши у лісі, потратив до звичайного на перший погляд будинку. Згодом він помічає, що у домі живуть загадкові мешканці — вампіри, гаргульї, перевертень та відьма. Все, що відбуватиметься з головним героєм далі, триматиме вас у напрузі до останньої хвилини.