Афіша подій у Києві на 5-7 жовтня

Mark Gross Quartet (USA) – Duke Ellington Tribute

32JazzClub

5 жовтня, 20:00
Вартість квитків: 600 грн

Придбати квитки

Mark Gross Quartet – це колектив під керівництвом талановитого музиканта, випускника легендарного Berklee College of Music та двічі лауреата премії Греммі Марка Гросса. Уже багато років артист є учасником оркестру великого Дюка Елінгтона, і до української столиці квартет їде з програмою творів культового джазмена, присвяченою його пам’яті. Жоден поціновувач джазової музики не залишиться незадоволеним після відвідування цього виступу.

Читайте також: Куди піти у жовтні: концерти та вечірки, які варто відвідати

Mark Gross Quartet

Павло Ігнатьєв. Мелодія Осені

Caribbean Club

6 жовтня, 19:00

Вартість квитків: 180-650 грн

Придбати квитки

Павло Ігнатьєв – один з найяскравіших представників сучасних українських композиторів та виконавців. Не дивлячись на молодий вік, на рахунку піаніста безліч престижних міжнародних нагород. Цього разу музикант, чия музика сповнена глибоких та витончених почуттів, запрошує слухачів на затишний осінній концерт у камерній обстановці Caribbean Club, щоб там тісно поспілкуватися з ними за допомогою музики, та можливо зовсім трохи – за допомогою слів.

Павло Ігнатьєв

Олексій Горбунов та "Смуток Пілота"

Docker-G pub

6 жовтня, 21:00

Вартість квитків: 400-8000 грн

Придбати квитки

Яскрава та неординарна особистість, актор Олексій Горбунов, що відзначився багатьма ролями в театрі, кіно та серіалах, запрошує на свій творчий вечір у Docker-G pub. Разом з гуртом "Смуток Пілота" Олексій виконає власні авторські пісні, а також композиції великих бардів минулого – Висоцького, Бернеса, Окуджави. Також в програмі зустрічі очікуються розповіді з життя та творчого шляху актора, бесіди з гостями вечора та роздуми на тему мистецтва.

Олексій Горбунов

Kyiv Food and Wine Festival

ВДНГ

6-7 жовтня

Вартість квитків: 80 грн

6 та 7 жовтня на території столичного ВДНГ в одинадцяте відбудеться великий фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival. Крім сотень кращих сортів вина з України та світу на гостей свята чекає також фудкорт, де будуть представлені вишукані сири від локальних виробників. На території заходу буде облаштована затишна лаунж-зона, очікуються веселі забави та музична програма. На вході кожен відвідувач отримує у подарунок фірмовий келих фестивалю.

Kyiv Food and Wine Festival

Руки’в Брюки

Caribbean Club

7 жовтня, 19:00

Вартість квитків: 180-480 грн
Придбати квитки

У рамках Juicy Beats Party – нового формату вечірок у Caribbean Club, відбудеться концерт відомих київських рокабільщиків Руки’в Брюки. Їх музику створено у кращих традиціях середини минулого століття: Rock'n'roll та rockabilly, swing та jump-blues, surf та psychobilly, таким є запальний музичний коктейль, що ним RvB спонукатимуть гостей вечора до танцю. Ця вечірка обіцяє бути нестримною та стильною! Жоден поціновувач свінгу, лінді-хопу та романтичних 50-х не залишиться байдужим і не зможе встояти на місці.

Руки’в Брюки