Ми підготували для вас перелік події, які закриватимуть вересень. Тільки найцікавіші та найзахопливіші заходи, щоб ви точно не проґавили те, на що дійсно варто звернути увагу.

Читайте також: Фестивалі, концерти і шоу: найкращі події осені у Києві

Афіша подій у Києві на 28-30 вересня

BAROMETR International Bar Show 2018
КВЦ Парковий
28-30 вересня
Вартість квитків: 250-1800 грн
Придбати квитки

Афіша подій у Києві на 28-30 вересня
Афіша подій у Києві на 28-30 вересня: BAROMETR International Bar Show 2018

Протягом трьох днів у КВЦ "Парковий" відбуватиметься міжнародний фестиваль барної культури BAROMETR International Bar Show 2018, зібравши як поціновувачів смачних коктейлів, так і всесвітньо відомих зірок мистецтва поєднання хмільних смаків. На гостей події чекають різноманітні лекції та виступи експертів, дегустації напоїв та незабутня атмосфера. Темою цьогорічного фестивалю стануть кордони – де їх можна і потрібно порушити, щоб віднайти щось принципово нове, а де варто триматися в межах, і навіщо вони взагалі необхідні?

Crossfaith
BelEtage
28 вересня, 20:00
Вартість квитків: 799-2499 грн
Придбати квитки

Афіша подій у Києві на 28-30 вересня
Афіша подій у Києві на 28-30 вересня: Crossfaith

Гурт Crossfaith повертається до України з новою порцією запалу та драйву! Найпотужніший музичний колектив Японії, який свого часу висловив свій протест проти всепоглинаючої японської попси своїм якісним поєднанням важких рокових рифів та пульсуючої електроніки, вийде на сцену київського BelEtage 28 вересня. Вони починали з каверів на пісні американських гуртів, але в певний момент вирішили вдатись до власних пошуків. Перший їх EP під назвою "Zion" здобув нечуване визнання, а кожен наступний реліз незмінно ставав успішним. Зустрічаємо!

Читайте також: Афіша подій на вересень у Києві: концерти, фестивалі та вечірки

OldCarLand
ВДНГ
28-30 вересня
Вартість квитків: 120 грн
Придбати квитки

Афіша подій у Києві на 28-30 вересня
Афіша подій у Києві на 28-30 вересня: OldCarLand

На ВДНГ вже вдев’яте буде зібрано величезну виставку ретро-автомобілів у рамках фестивалю OldCarLand. Протягом трьох днів на території Виставкового центру розміститься експозиція, в якій гості зможуть побачити транспортні засоби, що собою втілюють всю історії автомобілебудування. Експонати, що візьмуть участь у шоу, зібрано з усього світу, багато з них збереглись у єдиному екземплярі. На фестивалі крім виставки також буде чимало різноманітних активностей, які вразять кожного, і не дадуть нудьгувати!

BrainStorm, День народження Джека
Stereo Plaza
28 вересня, 20:00
Вартість квитків: 200-600 грн
Придбати квитки

Афіша подій у Києві на 28-30 вересня
Афіша подій у Києві на 28-30 вересня: BrainStorm, День Народження Джека

Відзначити разом день народження Джека Деніела, творця всесвітньо відомого віскі, запрошує до себе Stereo Plaza. Звичайно, в центрі уваги та меню буде не святковий торт, а смачний та запальний келих, а в програмі свята виступи трьох крутих гуртів. Хедлайнером події стануть культові латвійські рокери BrainStorm, яких давно знають та люблять в Україні. Також заявлено виступ гурту Вагоновожатые, відомого, як один з
кращих українських колективів колектив, коли йдеться про "живе" виконання на концерті – їх енергетику ні з чим не порівняти! Третім колективом, що виступить на заході стануть Нудлі – спільний проект Жені Галича та Андрія Шостака.

Читайте також: Де погуляти в Києві: найкращі місця столиці, які варто побачити

The Maneken
Caribbean Club
29 вересня, 19:00
Вартість квитків: від 450 грн

Афіша подій у Києві на 28-30 вересня
Афіша подій у Києві на 28-30 вересня: The Maneken

Один з провідних українських гуртів сьогодення святкує свій десятий день народження на сцені Caribbean Club. The Maneken – яскраве та неординарне явище в українській музиці, один із символів її "нової хвилі". Постійно змінюючись, експерементуючи, творячи на перетині стилів, вони завжди створювали гармонійну та цікаву картину, незвичайне та автентичне звучання. На концерті 29 вересня пролунають найкращі пісні, зібрані за весь творчий шлях колективу. Приходьте насолодитись вишуканою та сучасною українською музикою!