Афіша подій у Києві на 19-21 жовтня

The HARDKISS: Залізна ластівка

Палац Спорту

19 жовтня, 19:00

Вартість квитків: 700-3000 грн

Придбати квитки

Один з найактуальніших сучасних українських колективів готується представити свій новий альбом. The HARDKISS починали як англомовний бенд, цим заявивши про себе не тільки на українському, але й на європейському музичному просторі, та нині випустили платівку "Залізна ластівка", більшість пісень в якій написано українською. Це крок до більшої чуттєвості та глибини музики, котра і раніше западала просто в душу. Змінилось також звучання гурту, і в новому альбомі електронного звуку буде значно більше.

Дивіться кліп THE HARDKISS – Мелодія:

Діма Коляденко, Король повертається!

Freedom Hall

19 жовтня, 20:00

Вартість квитків: 350-1000 грн

Придбати квитки

Freedom hall by G2 представляє київським шанувальникам та гостям столиці програму "Король повертається!" з Дімою Коляденко. У прихильників творчості Коляденка він асоціюється з умінням створити яскраве та веселе шоу. Танцювальні, комедійні, розмовні та навіть циркові виступи – таким різноманіттям шоумен збирається дивувати кожного, хто завітає на його концерт.

Діма Коляденко

Слава рейву!

Кіно-павільйон

19 жовтня, 21:00

Вартість квитків: 650-1100 грн

Придбати квитки

Літо залишилось у минулому, а з ним залишились позаду й масштабні електронні вечірки та фестивалі, на яких було піднято планку вітчизняних рейвів на принципово новий рівень. Важко уявити, якими мають тепер бути привози, і якого рівня має досягати якість організації івентів, щоб підвищити заданий стандарт. Організатори вечірки "Слава рейву!", однак, вирішили поставити собі це питання і амбіційно представляють вибагливим київським клаберам захід, на якому виступатимуть двоє гігантів електронної сцени – Олівер Хантеманн та Vitalic.

Вечірка "Слава рейву!"

Шлях до себе

ВДНГ

20 жовтня, 19:00

Вартість квитків: 250 грн

Придбати квитки

Поетка, філософ та психолог Вікторія Гладких разом із гуртом FLUMINE, бандуристом та клавішником Van Vanliss та майстрами імпровізації на скрипці та флейті відповідно, Ольгою Герке та Петром Кравченко, пропонують вашій увазі концерт занурення "Шлях до себе". Протягом 100 хвилин артисти проведуть вашу душу казковим шляхом у потоці зірок, віршів та музики, яка створюється в моменті, щоб не повторитись більше ніколи.

Концерт "Шлях до себе"

104 Truwer

Stereo Plaza

20 жовтня, 20:00

Вартість квитків: 450-2200 грн

Придбати квитки

104 Truwer – реп-гурт з Казахстану, який за версією авторитетного в хіп-хоп індустрії видання NR: Новий Реп, було номіновано на звання "відкриття року". Молоді артисти "нової школи" досить давно затвердили за собою звання майстерних МС за час своєї сольної творчої діяльності, але записавши спільний альбом "Сафарі" їх дует набув неймовірної популярності. Презентація цієї платівки в українській столиці відбудеться в малому залі Stereo Plaza 20 жовтня.

104 Truwer