Афіша подій у Києві на 14-16 вересня

Даша Суворова

Roof

14 вересня, 19:00

Вартість квитків: 400 грн

Придбати квитки

Читайте також: Фестивалі, концерти і шоу: найкращі події осені у Києві

Перший україномовний альбом "Будь сильним до кінця" співачки Cуворової вже незабаром побачить світ, а його презентація в Києві відбудеться на романтичному майданчику Roof, під небом молодої осені. За словами виконавиці, до написання цього альбому її підштовхнуло важке розставання, змусивши дібрати потрібні слова українською, не дивлячись на те, що російська для артистки є більш звичною. Саундпродюсером нової платівки став клавішник Океану Ельзи, Мілош Єліч. Подія має бути надзвичайно атмосферною, а сам альбом витонченим та чуттєвим, тож запрошуємо!

Даша Суворова

Сергій Жадан

Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України

14 вересня, 19:00

Вартість квитків: 220-500 грн

Придбати квитки

Сергій Жадан – живий класик української літератури, чиї вірші з року в рік підкорюють серця нових шанувальників його творчості, випустив нову збірку. "Антена" складається з 80 текстів, що налаштують слухачів та читачів на потрібну частоту сприйняття, щоб поставити запитання про вічне й насущне, та спробувати віднайти на них відповіді. Презентація відбудеться на сцені Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, що вже неодноразово ставав майданчиком для виступів визнаних авторів.

Читайте також: Афіша подій на вересень у Києві: концерти, фестивалі та вечірки

Сергій Жадан

Етно під зоряним небом Київського планетарію

Планетарій

15 вересня, 19:30

Вартість квитків: 200-400 грн

Придбати квитки

Люди давнини використовували музику, як провідник у своїх містичних ритуалах, щоб за допомогою звуків потрапити до зоряного простору, де живуть духи пращурів. Дивлячись у небо, вони створювали ритми, які тепер лунають для нас не менш містично та загадково, ніж це було сотні років тому. Запрошуємо долучитись до містерії звучання етнічних інструментів, що народжуватиме справжню магію під куполом Київського планетарію. Таке шоу не залишить байдужим, подарувавши слухачеві справжню космічної подорожі.

Етно під зоряним небом Київського планетарію

Квартет Руслана Єгорова

Caribbean Club

15 вересня, 20:00

Вартість квитків: 180-850 грн

Придбати квитки

Один з найяскравіших джаз-бендів України знову вийде на сцену Caribbean Club із концертом. Квартет Руслана Єгорова — це команда талановитих музикантів, що закохані в класичні джазові твори, і вміють бездоганно виконувати всі стандарти, але при цьому мають хист до сміливих і вдалих експериментів. Саме тому кожен відомий твір у їх виконанні звучить, як цілісна та оригінальна авторська композиція. Запрошуємо всіх наповнити свою осінь атмосферною музикою від грандів українського джазу 15 вересня о 20:00.

Квартет Руслана Єгорова

Kizomba live show

Caribbean Club
16 вересня, 20:00

Вартість квитків: 150-300 грн

Придбати квитки

Фелікс Шустер — скрипаль-віртуоз, якому вдалося створити ідеальну мелодію, пронизану чуттєвою пристрастю, і саме навколо цієї мелодії побудовано Kizomba live show. Проте головним у цьому дійстві є танець. Полум’яні рухи закоханих пар під мелодію скрипки, доповнену насиченим електронним звучанням, із захоплюючою відео-інсталяцією на тлі. Такий вир почуттів не може залишити байдужим нікого, тому запрошуємо долучитись до цього свята музики та руху, щоб на власному досвіді відчути, як глибоко мистецтво може передати найголовніше в людській долі почуття.

Kizomba live show