Афіша Києва на вихідні:

НОВОРІЧНИЙ ВЕЧІР КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ

Дім Архітектора

24 грудня, 19:00

Вартість: 225 – 400 грн/придбати квитки тут

15 років тому відомий скрипаль, професор і народний артист України Богодар Которович заснував музичний ансамбль "Київські солісти". За цей час він встиг прославитися не тільки в Україні, а й підкорити світову публіку в концертних залах Парижа, Відня, Естонії, Швейцарії, Румунії, Голландії та багатьох інших містах. Перший український ансамбль, який дав концерт в сінгапурському Esplanade Concert Hall. 24 грудня вони зіграють в київському Будинку Архітектора святкову класичну програму.

Читайте також: Колядка в стилі Queen: відео незвичного виконання

ЗИМОВА КРАЇНА

ВДНГ

20 грудня – 14 січня, з 10:00

Вартість: 799 грн/придбати квитки тут

Понад 20 різних святкових локацій для всієї родини зібрані на території ВДНГ в рамках зимового парку розваг "Зимова країна". Найбільша штучна ковзанка в Україні, ярмарок подарунків, резиденція Діда Мороза, виставки та інсталяції, різдвяні вистави та театр маріонеток. Добовий абонемент на всі розвага обійдеться в 799 гривень.

ВДНГ

ВУХО-АНСАМБЛЬ: ТЕОРІЯ СТРУН

Plivka

23 грудня, 20:00

Вартість: 150-350 грн. / придбати квитки тут

"Вухо-ансамбль: теорія струн" – це концерт з максимально складною математичною музикою, що вимагає від виконавця неймовірних навичок. У завершальному концерті 2017 року слухачеві пропонують ознайомитися з творами Клауса Хубера, Брайана Ферніхоу, Майкла Фіннес та багатьох інших. Супроводжувати музичний концерт буде візуальний ряд від художників студії Black Box.

Вухо-ансамбль

МЕД ХЕДС UA

Docker Pub

22 грудня, 22:00

Вартість: 150 грн/придбати квитки тут

Піонери українського ска-панку повертаються на сцену в форматі "Мед Хедс UA" і проголошують безсмертне "Show Must Go On"! Нічна музична вечірка в Docker Pub сподобається кожному, хто хоче відпочити від важкого тижня і потанцювати під сценою в компанії друзів.

Мед Хедс UA

РІЗДВЯНА КЛАСИКА

Театр Франко

24 грудня, 19:00

Вартість: 550 – 1750 грн/придбати квитки тут

Оркестр "Віртуози Києва" виконають прекрасну святкову музику безсмертних класиків: Вівальді, Шуберта, Чайковського, Баха, Моцарта. Напередодні Різдва ця музика змушує повірити в диво та звучить у всіх соборах і філармонійних залах Європи. Стару красиву традицію підхопили і в Україні, завдяки чому у слухачів з'явилася можливість зустріти новорічні свята з магічною атмосферою.

PORT MONE

Master Klass Music Space

26 грудня, 20.00

Вартість: 300 грн/придбати квитки тут

Білоруське тріо Port Mone доволі нечасті гості в Києві. Востаннє вони приїздили більше двох років тому. За цей час музиканти встигли придумати і записати нову програму з робочою назвою Whisper (Шепіт). Ця робота має першорядне екологічне значення і втілилась в життя завдяки спільноті "Зелена мережа". Запис був здійснений за "підтримки" чистої енергії сонця та вітру, щоб привернути увагу до розвитку відновлюваної енергії в Білорусі.

26 грудня Port Mone презентують нову програму в Master Klass Music Space. Поруч, на жаль, не буде ані вітряків, ані солярного парку (саме за їх допомогою підключалась звукозаписуюча апаратура), але будуть гості з відкритими душами та серцями. А цієї екологічно чистої енергії з надлишком має вистачити мінімум на один вечір.

Port Mone