Афіша подій у Києві 15-17 грудня

THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA

МЦКМ "Жовтневий’"

17 грудня, 15:00 та 19:00

Вартість: 180 – 1200 грн/придбати квиток тут

Прослуховуванням такої надзвичайної інтелектуальної музики неможливо не насолодитися. Які імена відомих джазменів вам приходять насамперед на думку? Напевно, серед переліку можна зустріти Луї Армстронга, Еллу Фітцджеральд, Френка Сінатру та, звичайно ж, Гленна Міллера! Його музика настільки популярна, що у світі існують три ліцензійних оркестри, що продовжують популяризувати джаз. Один з них – оркестр під керівництвом Віла Салдена – дасть 2 концерти поспіль на сцені МЦКМ ''Жовтневий'' 17 грудня! Пропускати не можна!

Читайте також: Святкові події Києва до Нового року та Різдва: афіша грудня та січня

Glenn Miller Orchestra

ВАЛЕРІЙ ЖИДКОВ: ПРО ВСЕ

МЦКМ "Жовтневий"

15 грудня, 19:00

Вартість: 150 – 1550 грн/придбати квиток тут

Ведучий популярного в народі шоу "Вечірній Київ", один з креативних авторів студії "Квартал 95" та просто талановитий представник вітчизняного шоу-бізнесу – Валерій Жидков у сольній програмі "Про все" доведе, що з гумором та іронією можна ставитися абсолютно до всього. У кожній правді є частина жарту, так що весь світ (життєві неприємності або глобальні світові проблеми – не важливо) потрібно пропускати через внутрішній гумористичний фільтр.

Валерій Жидков

МУЗИЧНІ МИТІ ВЕЛИКОГО МІСТА: ВІДЕНЬ

Будинок Актора

15 грудня, 19:00

Вартість: 100 – 250 грн/придбати квиток тут

Цикл музичних подорожей чудовими містами світу продовжується! Цього разу виступ в Будинку Актора перенесе вас в столицю Австрії – Відень! Моцарт, Гайдн, Штраус, Шенберг, Крейслер – десятки славних імен народилися в цьому місті, подарувавши світові музичних геніїв різних напрямків та величин. Національний камерний ансамбль "Київські Солісти" створять музичну атмосферу, а театральний актор Артем Ємцов прочитає історії з життя Віденських композиторів.

Музичні класики

ЗИМОВА КРАЇНА НА ВДНГ

ВДНГ

16 грудня – 14 січня

Вартість: 799 грн (абонемент на всі локації)/придбати квиток тут

В Україні відкривається грандіозний парк відпочинку для всієї родини! Кожен знайде розвагу за настроєм: активний відпочинок, пошук подарунків, театральні вистави, навчальні екскурсії. Частина локацій безкоштовна для відвідування, на решту доведеться придбати квитки, або взяти єдиний добовий абонемент Зимової Країни. Коштує абонемент 799 гривень, за які ви отримаєте гарний настрій та святкову атмосферу: найбільший штучний каток в Україні, драйвові гірки, ляльковий театр, ярмарок подарунків, резиденція Діда Мороза та багато іншого!

Зимова країна на ВДНГ

XMAS SWING

Caribbean Club

15 грудня, 20:00

Вартість: 150 – 290 грн/придбати квиток тут

Відомий харківський квартет Hot Midnight Combo, який грає музику в стилі "свінг", зіграє мотиви американських хіт-парадів початку 20-століття, коли свінг диктував моду! Свінг – це джаз і безперервний танець, так що готуйте ваші вихідні наряди, запасайтеся енергією та приходьте 15 грудня в Caribbean Club, де танцпол вибухне музикою Джанго Рейнхардта, Чарлі Крістіана та інших метрів жанру!