Музичний концерт "МЕРІ"

20 жовтня, 22:00

Docker Pub, вул. Богатирська, 25

Квитки: 125 грн.

Читайте також: Хелловін 2017: куди піти у Києві

Перший студійний альбом групи вийшов в далекому 2007 році. З того часу, крім рідної України, "Мері" дали концерти в США, Великобританії, Італії, Польщі, Латвії, де одні з перших познайомили європейського слухача з української музичною сценою. Ви чули їхні пісні "Ромео", "Кісс на біс", але можете і не здогадуватися, що інші пісні гурту наповнені гостро-соціальним і патріотичним змістом, відображаючи життя нашої країни в складні часи. 20 жовтня в "Докер Паб" гурт поділиться новими записами з майбутнього п'ятого альбому та старими хітами.

Лекція "Життя і любов Сальвадора Далі"

20 жовтня, 18:30

Київський Будинок Книги, вул. Льва Толстого, 11/61

Квитки: 100 грн.

Особа генія 20 століття Сальвадора Далі оточена клубком таємниць, який збираються розплутати на семінарі, присвяченому його життю. Питання, якими переймаються лектори: "Чому Далі вважав своє дитинство важким і чи насправді це так?", "Які комплекси і проблеми турбували великого художника?", "Чому над ним знущалися?" та "Як геній зустрів музу Олену Дьяконову?". Приєднуйтесь до лекції в Київському Будинку Книги, щоб почути відповіді на ці та інші питання, щоб дізнатися подробиці життя Сальвадора Далі.

МАЧЕТЕ / Інтелектуальна революція

21 жовтня, 19:00

Freedom, вул. Кирилівська, 134

Квитки: 400-1500 грн.

Ярослав Малой, лідер і засновник Мачете, прагне створити не ще один популярний гурт, але творчий проект зі своєю філософією, яка об'єднає людей з всього світу. Це одна з причин, чому на їх концертах збирається найдобріша і сяюча публіка, яка знову зустрінеться в концерт-холі Freedom 21 жовтня. Музична подорож, в якій глядач почує не тільки старі хіти, а й нові пісні, розпочнеться о 19:00 – не запізнюйтесь!

Артем Дервоєд "Capriccio Diabolico"

21 жовтня, 20:00

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

Квитки: 150-690 грн.

Артем Дервоєд завоював найкращі концерти залу світу: від Карнегі Хол до Кельнської філармонії. А 21 жовтня він виступить в Києві з концертом-присвятою генію скрипки і гітари Ніколо Паганіні. Не всі чули про велику любов Паганіні до гітари, але сам майстер казав: "Я – король скрипки, а гітара – моя королева". У залі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка прозвучить програма Артема "Диявольське Каприччіо". Посвячення Ніколо Паганіні », в яку входять композиції Паганіні, та авторські твори композиторів з усього світу.

Cover Show Metallica з симфонічним оркестром

21 жовтня, 19:00

Міжнародний центр культури і мистецтв, алея Героїв Небесної Сотні, 1

Квитки: 190-950 грн.

Metallica – легенда Зали Слави рок-н-ролу і не потребує представлення – мільйони фанатів по всьому світу забезпечили гурту статус "культового". Що казати, якщо Metallica відіграла концерти у всіх куточках світу: навіть на Північному Полюсі і Антарктиді! А київська група Scream Inc. з 2013 року стала офіційним триб'ют-бендом Metallica і за цей час дала сотні концертів в країнах Східної Європи. 21 жовтня, на сцені МЦКМ (Жовтневий) відбудеться триб'ют-концерт у супроводі великого симфонічного оркестру. Цей вечір не залишить байдужим жодного шанувальника монстрів рок-музики!