Переможець "Холостячки" підбивав Ксенію Мішину на парні татуювання ще під час зйомок реаліті-шоу, коли претендентів на її серце залишилось троє. Тоді красуня відмовила Олександру Еллерту, заявивши, що наважиться на цей крок у тому випадку, якщо вибере його у фіналі. Так, публіка з нетерпінням чекала на тату закоханих, стосунки яких продовжились після проєкту.

Цікаво З Еллертом, сином і мамою: Ксенія Мішина відсвяткувала день народження в Криму

Парні малюнки на тілі учасники "Холостячки" все ж зробили! Вони набили крихітні серця нижче гомілок. Татуювання закохані продемонстрували на тлі Кримських гір, де святкували 32-річчя акторки.

За традицією надіслали одне одному наші сердечка. Назавжди,
– лаконічно написала Ксенія Мішина.

Олександр Еллерт опублікував ідентичне фото в інстаграмі та романтично підписав: "Забилися любов'ю".

Парні татуювання Мішиної та Еллерта / Фото з інстаграму "Холостячки"

Якщо зображення червоного серця на нозі Ксенії Мішиної є цілком логічним, то Еллерт неспроста обрав зелений колір для татуювання. Одразу після перемоги в шоу "Холостячка" він позначив акаунт коханої в шапці свого інстаграм-профілю, поставивши поряд смайлик зеленого серця. Він не змінив це донині.

Скриншот з шапки інстаграму Олександра Еллерта

Додамо, нещодавно мережею ширилися чутки, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт вже зробили спільні татуювання на плечах. У нього – чайний пакетик, а в неї – чашка з чайного сервізу. Як з'ясувалось тепер, це був жарт переможця "Холостячки".

Фейкові татуювання Мішиної та Еллерта

Фейкові татуювання Мішиної та Еллерта / Фото з інстаграм-сторіс гумориста