Страшний теракт в Брюсселі

У столиці Бельгії Брюсселі 22 березня сталася серія вибухів. Перші вибухи прогриміли о 9:30 в аеропорті Завентем.

Через деякий час вибух стався у метро Мальбек неподалік від будівлі Європарламенту та інших установ Європейського Союзу.

Як повідомили правоохоронці, вибухів могло бути більше — в аеропорті знайшли три пояси з вибухівкою, що не спрацювали.

За останньою інформацією, внаслідок цих кривавих терактів загинуло 34 людини. Ще близько 170 поранені.

Судилище над Савченко

Донецький суд Ростовської області визнав винною українську льотчицю і депутата Надію Савченко. Українську льотчицю засудили до 22 років в'язниці і штрафу 30 тисяч рублів.

В той же час президент Порошенко назвав процес над Савченко ганебним судилищем і заявив, що Україна не визнає російського "вироку".

Порошенко також заявив, що готовий передати в Росію двох російських ГРУшників, затриманих на українській території.

Одразу після завершення судових розглядів я готовий шляхом відповідних процедур забезпечити їхній виїзд до РФ. Такий підхід відповідає пункту шість Мінських домовленостей - про обмін всіх на всіх,
— сказав президент.

На цю пропозицію оперативно відреагували у Кремлі. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія буде діяти у відповідності до національного законодавства, але кінцеве рішення може прийняти тільки президент.

Скандал із Земфірою

Відома російська співачка Земфіра на концерті у Вільнюсі негативно відреагувала на піднятий фанатами український прапор. Музикантка, побачивши прапор України в залі, показала фак і почала матюкатись.

Це викликало шквал нищівної критики в Україні.

На витівку співачки відреагував навіть міністр культури В'ячеслав Кириленко.

"Не очікував все-таки від Земфіри такого: прапор таки не вона тримала, а її фани. І не в Росії, а в Литві, нащо така реакція ?! Сама себе принизила", — написав міністр.

Анонс

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Юрій Луценко ініціює збори фракцій для узгодження кандидатури прем'єр-міністра.

"У середу я, як голова фракції, ініціюю засідання ради колишньої коаліції... і там озвучимо кандидатуру наступного можливого прем'єр-міністра", — заявив Луценко.