Коли: 19 травня 2020 року
Де: МЦКМ (Жовтневий палац), Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Вартість квитків: від 820 грн, у продажу на Concert.ua

Британський співак та екс-учасник групи Smokie Кріс Норман повідомив про початок роботи над новим альбомом. На своїй офіційній сторінці у Facebook легендарний музикант опублікував відеозвернення до своїх прихильників, у якому розкрив деякі подробиці запису. Зокрема, над новим альбомом разом із Норманом працюватиме Майк Чепмен — британський хітмейкер, відомий своєю співпрацею з Тіною Тернер, Smokie, Sweet, Blondie та іншими.

Зараз я відправляюсь до Лондона, тому що починаю запис нового альбому разом із Майком Чепменом через кілька днів. У нас є багато чудових нових пісень — деякі з них написав я, деякі — він, деякі — ми разом. Альбом буде виданий пізніше цього року,
— повідомив Кріс Норман.

Крім того, Норман з командою почали працювати над байопиком культового музиканта. Щоправда, на вихід фільму про легендарного вокаліста Smokie доведеться зачекати: на роботу над стрічкою, за словами Кріса, знадобиться кілька років. Та зрештою, Норман з оптимізмом дивиться на всі ці проекти і майбутній ювілейний тур, адже цього року британському музиканту виповнюється 70 років. У рамках цього масштабного світового туру заїде рок-зірка і до України — концерт Кріса Нормана відбудеться у Києві 19 травня 2020 року у Жовтневому палаці.