Колонка Вакарчука під назвою "Кожна хвилина нашого нормального життя" з'явилась на "Українській правді".

Музикант зізнається, що концерт 9 червня у прифронтовому Лисичанську справив на нього дуже сильне враження, але каже, що попри з концерт, в його пам'яті закарбувався ще один момент.

Перед концертом, ми заїхали поїсти в ресторан, що знаходиться в сусідньому Сєвєродонецьку. Там, як часто буває, вишикувалась довжелезна черга за автографами. Серед бажаючих була пара молодих, які тільки-но побралися. Всі були щасливі та веселі. Багато гостей та відвідувачів ресторану були у вишиванках. В сусідній кімнаті аніматори розважали дітей. Ми з ними теж сфотографувалися:) Загалом, це був типовий суботній вечір типового українського міста в типовому українському ресторані. Що в цьому особливого?
– питає Вакарчук.

І нагадує, що все це відбувається за лічені кілометри від лінії розмежування.

Читайте також: "Ви герої!": Вакарчук емоційно подякував за концерт у Лисичанську

"За 20 кілометрів від місця, де в той момент наші хлопці, ризикуючи собою, захищали право на нормальне життя усіх людей в цьому закладі: молодят, гостей, дітей, аніматорів... Вони захищали право на нормальне життя відвідувачів усіх інших ресторанів та кафе суботнього Сєвєродонецька, Лисичанська, Харкова, Львова, Одеси чи Києва. Вони захищали всю Україну", – переконаний Вакарчук.

За його словами, між цими всіма різними людьми є те, що їх об'єднує.

Почуття спільного майбутнього. Відчуття того, що ми, хоч і не знайомі особисто, – одна велика спільна сім'я. Саме це відчуття пронизувало повітря там, в Сєверодонецьку. Тож пам'ятаймо: наше нормальне життя залежить від наших кожноденних маленьких, але якісно зроблених справ, від нашого бажання допомагати один одному та від нашої рішучості не опускати руки.

"А ще, від тих хлопців на Лінії Вогню, які й зараз там стоять, захищають нас. І не забуваймо дякувати їм за те, що вони роблять свою Велику Справу. Дякувати за кожну хвилину нашого нормального життя", – резюмував Святослав Вакарчук.

Читайте також: Я не ділю Україну на зони, – Вакарчук