Як розповів інсайдер журналістам The Sun, дружина принца Гаррі бореться з депресією та приступами тривоги. Ймовірною причиною погіршення психологічного стану герцогині є повна ізоляція та жорсткі королівські правила.

Читайте також: Єлизавета ІІ змусила Меган Маркл перевірити майбутнього первістка на інвалідність, – ЗМІ

Зокрема, після оголошення про стосунки з принцом Гаррі Меган Маркл видалила свої сторінки у всіх соцмережах. Тому моральну підтримку вона отримує тільки від матері та свого чоловіка. Водночас спілкування з друзями герцогиня Сассекська не може собі дозволити: боязнь витоку інформації, яка вкотре засмутить Єлизавету ІІ, змушує Меган повністю ізолюватись від колишнього життя.

Окрім цього, шквал критики змусив Меган Маркл закрити й фейкову сторінку. Герцогиня Сассекська зробила це напередодні Різдва. Тиск з боку королівських родичів, громадськості та ЗМІ призвели до стресу, що переріс у депресію вагітної герцогині.

Вона відчуває себе ізольованою і дуже самотньою. У Меган стільки турбот. Вона вагітна, тому повинна боротися з пильною увагою з боку громадськості. Така ситуація є вкрай стресовою для неї,
– розповів інсайдер.

Хоч принц Гаррі намагається вберегти свою дружину від всіх можливих неприємностей, однак навіть при такій турботі Меган Маркл не почувається у безпеці. Інколи це доходить до параноїдальних проявів, тому герцогиня Сассекська не покидає палац без супроводу охорони або ж принца Гаррі.

Меган Маркл страждає від депресії
Меган Маркл страждає від депресії / Getty Images

Варто зазначити, що додатковими стресами для вагітної Меган Маркл є конфлікт з Кейт Міддлтон, звільнення її помічників, благодійні проекти, постійні публічні виходи та скандальні заяви американських родичів. Все це вилилось у депресію, з якою дружина принца Гаррі намагається впоратись.